BAJERN PAO U DORTMUNDU: Bitku Levandovskog i Rojsa prevagnuo Alkaser - Da li Kovač ostaje bez posla?

10.11.2018

19:44 >> 19:48

U 11. kolu Bundeslige viđen je derbi između Borusije Dortmund i Bajerna iz Minhena. Tri boda ostaju na "Signal Iduna parku". Bilo je 3:2.

FK Borusija Dortmund

Levandovski je u 26. minutu rastužio navijače "milionera" prvim golom na meču, da bi Rojs izjednačio u 49.minutu.

Nešto kasnije, deža vi... Bivši igrač Borusije je pogodio, a potom je to uradio i bivši igrač Bajerna. Levandovski je zatresao mrežu za novu prednost u 52. da bi Rojs izjednačio u 67. minutu meča.

Pako Alkaser je Nemcu pritekao u pomoć, i prevagnuo na stranu domaće ekipe, Španac je pogodak dao u 73. minutu meča i time postavio konačan rezultat.

Da li je ovim porazom trener Bajerna, Niko Kovač potpisao otkaz, sledi nam da vidimo?

U narednom kolu Mainc dočekuje Borusiju (24. novembra), dok Bajern u istom terminu dočekuje Dizeldorf.