GOLEADA: Barsa kaskala za Betisom koji je odneo pobedu sa "Nou Kampa"

17:54

Betis je slavio na "Kamp Nou" protiv Barselone, i to rezultatom 3:4.

FK Betis

Deluje da je Barsa ceo meč kaskala za gostima, i to baš za taj jedan pogodak.

Hoakin i Hunior su bili strelci za Betis u prvom poluvremenu. U 64. minutu povratnik na teren Lionel Mesi je smanjio prednost, golom sa bele tačke. Pre toga je Teljo faulirao Đordija Albu, a pitanje je da li je prekršaj bio ispred ili u kaznenom prostoru.

Zeleno-bele to nije omelo. Već tri minuta kasnije su vratili dva gola prednosti. Lo Selso je uz pomoć Ter Štegena postigao pogodak, koji definitivno ide na dušu nemačkog golmana.

Lepa akcija Barselone u 79. minutu krunisana je pogotkom Vidala kome je El Hadadi asistirao iako je mogao i sam da završava akciju, pitanje je da li su igrači Barse bili u ofsajdu ili ne.

Isti sled dešavanja i u nastavku. Četiri minuta kasnije na semaforu je pisalo 2:4, a strelac je bio Kanales.

Leo Mesi je do kraja meča uspeo samo da ublaži poraz svog tima.

U narednom kolu Katalonci gostuju u Madridu, Atletiku 24. novembra od 20.45, dok Betis dan kasnije gostuje Viljarealu.