SUROVA ZVEZDINA OSVETA: Breša ODUVANA STOTKOM!

12.12.2018

19:49

Košarkaši Crvene zvezde su u meču bez neizvesnosti, u devetom kolu Evropkupa, ubedljivo slavili protiv Breše 103:67.

KK Crvena zvezda

Od prvog minuta su izabranici Milana Tomića ušli koncentrisano u meč, i gostima iz Italije ni u jednom jedinom trenutku nisu dozvolili ni nadu, da će iz "Pionira" odneti pobedu.

Iako su prvu četvrtinu crveno-beli bili ubedljivi, u drugoj su, faktički, nokautirali goste, dozvolivši im svega osam poena.

Na poluvremenu je beogradski tim vodio 65:22, što je rekordna prednost ikada zabeležena u ovom takmičenju nakon 20 minuta igre!

Najveća razlika na meču iznosila je + 48.

U trećoj deonici Zvezda je usporila pa se može reći da je Breša izvukla, koliko-toliko, častan poraz, uzimajući u obzir pomenutu najveću prednost.

Crveno-beli su obezbedili TOP 16 u Evrokupu.

U narednom kolu crveno-beli gostuju Galatasaraju, 19. decembra od 18 časova.