(VIDEO) TEODOSIĆ BRUTALNO POKRADEN: Sudije poklonile pobedu Majamiju

17.12.2017

19:26

Miloš Teodosić je doživeo prvi poraz u svojoj NBA karijeri - Klipersi su u Majamiju izgubili od domaćina sa 90:85.

Teodosić je bio vrlo dobar

Miloš je odigrao 28 minuta, i to vrlo solidno 13 poena, 6 skokova, 5 asistencija. Treba napomenuti da je u 4. četvrtini, kad je bilo gusto, Miloš ubacio 10 poena.

Utakmicu je obeležila prava krađa sudija, koji su u samoj završnici, pri izjednačenom rezultatu, prvo dodelili čistu LA-ovu loptu Majamiju, da bi zatim, posle promašaja Dragića, svirali nepostojeći faul u napadu Vilijamsu, pošto je pogodio trojku za vođstvo Klipersa.