BEZ POLUFINALA: "Orlići" pali posle drame, sudije pogurale Francuze

19.07.2018

17:45

Košarkaška reprezentacija Srbije do 20 godina izgubila je od selekcije Francuske (60:59) u četvrtini finala Evropskog prvenstva u Nemačkoj.

RepublikaFoto: kss.rs

Naši momci su odigrali meč sa dosta oscilacija, bukvlano su ipustili pobedu.. U prvom poluvremenu smo imali minus veći od 10 poena, ali je u nastavku sve došlo na svoje.

Povukao je Aleksa Radanov, naterali smo "trikolore" na veliki broj grešaka. Kada je proradio ofanzivni skok činilo se da ćemo lako do pobede, ali... U samoj završnici nekoliko loših odluka poguralo je rivala. U poslednjem napadu sudije su prestrogo dosudile faul, Francuska je bila precizna sa penala, dok Beslać na drugoj strani nije uspeo da poentira za nešto više od sekunde do kraja.

U polufinalu Francuska će igrati protiv selekcije Izraela.