Francuskinje ubedljive na oproštaju Srbije od Evropskog prvenstva

12.12.2018

21:29

Ženska rukometna reprezentacija Srbije oprostila se od Evropskog prvenstva porazom od Francuske - 38:28

RepublikaFoto: rss.org.rs
Rukometašice Srbije

Ekipa Ljubomira Obradovića je u prvom delu takmičenja ulila nadu da rukomet može da se vrati na velika vrata, ali u drugom delu prvenstva nisu uspeli da zabeleže ni jednu pobedu.

Srbija je ostala na svega dva boda, koliko je i prenela iz grupne faze takmičenja.

Do poluvremena večerašnjeg meča, Srbija je imala kakav-takav priključak, s obzirom da se na odmor otišlo pri rezultatu - 18:14 u korist Francuskinja.

U nastavku, izabranice Ljubomira Obradovića su dodatno popustile, pa ne čudi što je krajni rezultat deset razlike.

Po pet golova za našu selekciju postigle su Pop-Lazić, Krpež i Kovačević. Na drugoj strani osam pogodaka postigla je Minko, a gol manje Houete.