Zvezda potopila Radnički i preuzela čelo tabele!

11.05.2019

16:52

Vaterpolisti Crvene zvezde u derbiju 10. kola Superlige Srbije na bazenu Milan Gale Muškatirović pobedili su Radnički 13:11.

RepublikaFoto: facebook.com/crvenazvezdavk/
Vaterpolisti Crvene zvezde

Crveno-beli su upisali sedmi trijumf i na vrhu tabele izjednačili su se sa kragujevčanima sa 22 boda. Po mnogima najveći favorit za osvajanje titule, ekipa Šapca je treća sa bodom manje, ali i utakmicom manje.

Beograđani su bolje počeli meč i posle prve četvrtine vodili su 3:2, a ključan je bio treći period. Zvezda je odlično igrala u napadu u tom delu utakmice (5:3) i u odlučujuću četvrtinu ušla sa plus 3 - 11:8.

Devetorica igrača crveno-belih upisala su se u strelce, a najefikasniji je bio Bursać sa 3 gola. Kod gostiju Stanojević je upisao 4.

Šabac večeras u 20 časova dočekuje Vojvodinu.