(VIDEO) IZNENAĐENJE U ZAGREBU: Makedonija šokirala Vujovićevu Sloveniju

Republika.rs

Autor:

Sport

13.01.2018

21:54

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Muška rukometna reprezentacija Makedonije pobedila je u Zagrebu selekciju Slovenije 25:24 u meču prvog kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj.

RepublikaFoto: twitter.com/EHFEURO
Makedonci su ostvarili prvu pobedu na EP

Makedonija je vodila u većem delu meča, a tim Veselina Vujovića preokrenuo na 22:21 devet minuta pre kraja.  Međutim, Makedonci su iznenadili favorizovanu selekciju Slovenije i stigli su do prve pobede na EP.

 

 

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Dejan Manaskov sa osam golova, dok je Kiril Lazarov dodao sedam. U poraženoj ekipi najbolji je bio Žiga Mlakar sa četiri gola.

 

 

Nemačka je ranije danas pobedila Crnu Goru 32:19.

U ponedeljak će biti odigrani mečevi 2. kola, a sastaće se Crna Gora - Makedonija i Nemačka - Slovenija.

Danska je sa 32:25 pobedila Madjarsku u Grupi D, dok je Španija sa 32:15 savladala reprezentaciju Češke.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading