Kecmanović propustio priliku da se nađe u Monte Karlu!

Autor: b92, Republika

13.04.2019

11:53

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u prvom kolu kvalifikacija za Masters u Monte Karlu od švedskog tenisera Elijasa Imera sa 6:1, 6:3 za 68 minuta.

Miomir Kecmanović

Naš mladi teniser je imao tri brejk prilike u početnom gemu, ali nije uspeo da oduzme servis protivniku. U nastavku nije mogao da parira 114. teniseru sveta, koji je bez većih problema osvojio početni set.

Kecmanović je zaigrao nešto bolje u drugom setu, do 2:2 nije bilo problema, a onda je Imer u petom gemu načinio presudni brejk.

Poveo je potom i sa 4:2 i do kraja seta nije dozvolio Kecmanoviću da načini brejk i tako se vrati u meč.

Kecmanović je na američkoj turneji imao dobre rezultate. U Indijan Velsu je stigao do četvrtfinala, dok je u Majamiju stigao do drugog kola.

Nagradni fond Mastersa u Monte Karlu je 5,58 miliona evra. Turnir počinje u ponedeljak, a prvi nosilac je Novak Đoković.