Krenuo, pa stao: LAJOVIĆ BEZ ČETVRTFINALA U ISTANBULU!

03.05.2018

12:36

Srpski teniser Dušan Lajović dobro je počeo meč osmine finala turnira u Istanbulu protiv Žeremija Šardija, ali je nakon sjajnog prvog seta potonuo i ostao bez plasmana u narednu rundu.

Lajović posustao protiv Šardija

Lajović je dobro odigrao prvi set, slavio rezultatom 6:4 i činilo se da bi mogao da savlada Šardija u borbi za četvrtfinale. Međutim, nakon što je drugi set izgubio u taj-brejku 7:6 naš teniser je potpuno potonuo i dozvolio protivniku da ga počisti sa terena u trećem setu 6:2.

Iskusni teniser, 82. na ATP listi, u četvrtfinalu sastaje se sa pobednikom meča Damir Džumhur (Bosna i Hercegovina) - Tomas Fabijano (Italija).

Srbija i dalje ima predstavnika u Istanbulu, pošto Laslo Đere treba da odigra svoj četvrtfinalni duel protiv Italijana Lorencija tek treba da odigra.

Turnir u Istanbulu igra se za nagradni fond od 486.145 evra.