Japanac izbacio Đerea sa turnira u Kicbilu

01.08.2018

13:36

Posle jednog sata i šesnaest minuta igre Laslo Đere je poražen od Japanca Tara Danijelea na turniru u Austriji.

Laslo Đere

Đere je time brzo završio učešće na turniru u Kicbilu pošto je Japanac bio bolji u dva seta 6:3, 6:2.

Daniel je bio fantastičan u prvom setu i protivniku prepustio samo četiri poena u svojih pet servis gemova.

U drugom Đere je tri puta pripretio sa po jednom brejk loptom, ali nije bio efikasan, što je japanski teniser kaznio iskoristivši obe svoje brejk prilike za rutinsku pobedu.

Najranije od 15.00 na teren izlazi Dušan Lajović koji igra protiv Austrijanca Denisa Novaka. Daniel u četvrtfinalu za protivnika ima Španca Đaumea Munara.

Turnir u Kicbilu igra se za nagradni fond od 501.345 evra.