(VIDEO) Hadersfild šokirao Junajted, Siti gazi

IZVOR: Republika - 21.10.2017 | 15:57

Fudbaleri Hadersfilda pobedili su na svom terenu ekipu Mančester junajteda 2:1 u meču 9. kola engleske Premijer lige.

Slavlje fudbalera Hadersfilda

Golove za Hadersfild postigli su Eron Muj u 28. i Loran Depotr u 33. Jedini strelac za Junajted bio je Markus Rašford u 78. minutu.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić igrao je ceo meč za Junajted, ali se utopio u sivilo kluba sa "Old traforda". To je prvi put posle 65 godina da je Hadersfild pobedio Mančester junajted u prvenstvu.

Mančester siti je pobedio Barnli 3:0. Golove za "građane" postigli su Aguero u 30. minutu iz penala, Otamendi u 73. i Sane u 75. minutu.

Njukasl je na svom terenu pobedio Kristal Palas 1:0. Jedini strelac za "svrake" bio je Merino u 86. minutu. Za "svrake" je od 79. minuta igrao Aleksandar Mitrović, dok je za goste iz Londona nastupio Luka Milivojević.

Stouk je na svom terenu poražen od Bornmuta 2:1. Jedini strelac za domaći tim bio je Diuf 63. minutu. Golove za goste dali su Šurman u 16. i Stanislas u 18. minutu.

Lester je u gostima pobedio Svonsi 2:1. Pogotke za "lisice" dali su Fernandez u 25. (autogol) i Okazaki u 49. Jedini strelac za Svonsi bio je Mouson u 56. minutu.

Sautempton je pobedio Vest Bromvič 1:0 golom Bufala u 85. minutu. Dušan Tadić bio je starter, a u 81. minutu zamenio ga je Bufal.

Prvo mesto na tabeli drži Mančester siti sa 25 bodova, dok je Junajted drugi sa 20.