ČUDO NEVIĐENO: Nećete verovati ko je na prvom mestu Primere!

IZVOR: Republika - 28.10.2021 | 19:37

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su Seltu iz Viga sa 2:0 u okviru 11. kola Primere.

Fudbaleri Sosijedada

Sosijedad je tako nastavio sa fantastičnim rezultatima ove sezone, pa se trenutno nalazi na prvom mestu La Lige.

Posle prvog poluvremena bilo je 0:0, ali su gosti iz San Sebastijana stigli do velike pobede.

Prvo je Isak, naslednik Zlatana Ibrahimovića, u 55. minutu pogodio za 1:0, da bi konačnih 2:0 postavio Elustondo.

Selta je pri rezultatu 1:0 imala nekoliki šansi za izjednačenje, ali ih nije iskoristila.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-36-37223"));