POBEDA BARSE OSTALA U SENCI JEZIVE TRAGEDIJE! I dalje se priča o padu Ronalda Arauha (VIDEO)

IZVOR: Republika - 10.05.2022 | 21:47

Fudbaleri Barselone upisali su novi trijumf u španskoj LaLigi, pobedom nad Seltom rezultatom 3:1, ali je meč ipak ostao upamćen zbog kolapsa fudbalera domaćeg tima, Ronalda Arauha.

U utakmici 36. kola junaci pobede katalonskog tima bili su Memfis Depaj koji je načeo goste iz Viga i dvostruki strelac Pjer-Emerik Obamejang. Pogodak kod gostiju postigao je JAgo Aspas.

Jeziv momenat viđen je u 60. minutu kada je Ronald Arauho doživeo sudar sa saigračem Gavijem. Nastavio je potom da trči i onda se tek po sle nekoliko sekundi sručio na travu.

Pauza je trajala oko 10 minuta nakon čega je Arauhu prebačen u bolnicu na dalja ispitivanja.