KAO DA SU SE DOGOVORILI DA BUDE NEREŠENO! Jako loše prvo poluvreme na meču između Partizana i TSC!


IZVOR: Republika - 02.04.2025 | 18:17


Partizan i TSC su odigrali prvo poluvreme Kuša Srbije rezultatom 0:0.

KAO DA SU SE DOGOVORILI DA BUDE NEREŠENO! Jako loše prvo poluvreme na meču između Partizana i TSC! KAO DA SU SE DOGOVORILI DA BUDE NEREŠENO! Jako loše prvo poluvreme na meču između Partizana i TSC! Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs
KAO DA SU SE DOGOVORILI DA BUDE NEREŠENO! Jako loše prvo poluvreme na meču između Partizana i TSC!

Nije bilo preterano uzbudljivo u prvom poluvremenu ovog susreta. Oba tima kao da se čuvala. Navijači nisu gledali mnogo fudbalske neizvesnosti u prvih 45 minuta okršaja Partizana i TSC.

Ruku na srce, bio je Partizan ofanzivniji, ali ne može se reći da je bilo nekih pravih šansi. Golmani obe ekipe nisu imali mnogo posla. Ovaj meč podseća mnogo na onaj od pre par dana u Superligi Srbije, kada su crno-beli i tim iz Bačke Topole remizirali rezulatom 0:0.

Sve što je i delovalo kao dobra šansu, katastrofalno je realizovano. Poput momenta na mo početku, meča kada je igrač Partizana Zubairu uhvatio pospane protivničke defanzivce, ali zatim je uputio šut desno pored gola. Isti igrač je i pred kraj poluvremena imao šansu, međutim ponovo nije bio precizan.

Iamli su i gosti par šansi, ali ništa od toga ne može da se opiše kao potencijalna opasnost po gol crno-belog tima, uglavnom su to dezanfici timai iz Humske rešavali.

Najozbiljniju šansu Partizan je imao u 40. minut kada je pokušao Kalulu, ali protivnički golman je odbranio. S druge strane je zapretio potom Vulić, ali oprezan je bio kapiten Partizana Aleksandar Jovanović.

BONUS VIDEO