CRNO-BELA PORODICA! Predivan gest Vladimira Stojkovića - grobari ODUŠEVLJENI!
IZVOR: Republika - 29.04.2023 | 16:25
Usred borbe za F4, crno-beli vode i bitku za opstanak - uključio se nekadašnji kapiten kluba iz Humske.
Bivši kapiten FK Partizan Vladimir Stojković uključio se u akciju pomoći košarkaškoj sekciji crno-belih, koja prikuplja novac za otplatu poreskog duga prema državi.
Golman je donirao 100.000 dinara i njegova uplata je javna na sajtu gde se prikazuju donacije
Pre Stojkovića novac su dali brojni navijači i bivši igrači "parnog valjka", među njima i centarfor reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović.
Podsetimo, akcija "Jedan Partizan imamo" traje preko nedelju dana, do sada je prikupljeno oko milion i po evra, dok crno-beli na ime poreza duguju više od sedam miliona evropskih novčanica.
Novac se prikuplja u jeku četvrtfinalne serije Evrolige protiv Reala, Partizan je u Beograd doneo prednost od 2:0, ali po kladionicama "kraljevski klub" je izraziti favorit za trijumf u utorak uveče u Štark ereni.