GOLEADA U PRIMERI:Falkao nedovoljan Raju, Bilbau ceo plen! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 17.09.2022 | 21:00

Fudbaleri Atletik Bilbao slavili su na "San Mamesu" protiv Rajo Valjekana, rezultatom 3:2(3:1), u utakmici 6. kola španske LA lige.

Prava goleda viđena je u prvom poluvremenu. Gosti su do prednosti stigli već u šestom minutu, a strelac je bio Oskar Treho. Međutim, samo devet minuta kasnije, Injaki Vilijams poravnava rezultat.

Bilbao do prednosti stiže u 28, kad je Sancet zatresao mrežu Valjekana. Pet minuta kasnije već je bilo 3:1, a strelac je bio Niko Vilijams.

Gosti su u 64. minutu stigli do gola, međutim, VAR ga je poništio zbog ofsajda. Radamel Falkao, čuveni napadač, u 80. minutu donosi nadu gostima da mogu do boda. Ipak, Atletik se odbranio i stigao do vrlo vredna tri boda.

Posle šest kola, Bilbao se trenutno nalazi na trećoj poziciji na tabeli, dok je Rajo Valjekano na 11. mestu.