HOROR U HRVATSKOJ! Ćovek se nasred ulice razneo bombom naočigled zaprepašćenih prolaznika! SAMO ČUDOM NIKO NIJE JOŠ NASTRADAO!


IZVOR: Republika - 07.04.2025 | 20:52


Samo je sreća što u to vreme deca, koja pohađaju nastavu u obližnjoj osnovnoj školi, nisu bili u blizini.

Foto: Shutterstock
HOROR U HRVATSKOJ! Ćovek se nasred ulice razneo bombom naočigled zaprepašćenih prolaznika! SAMO ČUDOM NIKO NIJE JOŠ NASTRADAO!

Danas nešto pre 18 časova ispred lokalne prodavnice u Dardi, u Osječko-baranjskoj županiji, jedan muškarac se razneo bombom na zaprepašćenje tamošnjih prolaznika, ali i uplašenih radnica.

Samo je sreća što u to vreme deca, koja pohađaju nastavu u obližnjoj osnovnoj školi, nisu bili u blizini.

Reč je o jednom od dvojice "stalnih gostiju" ispred lokalne prodavnice.

- Obojica su stalno ispred prodavnice i piju. U teškoj su socijalnoj situaciji, očito su psihički nestabilni i rekla bih, to je jedna nebriga za te ljude -  ispričala je 40-godišnja meštanka Darde, dodajući da su nastavnici zadržali decu u školi koja je udaljena manje od kilometra od mesta događaja.

Na svu sreću niko od radnika prodavnice nije povređen, ali su u šoku. Više detalja znaće se nakon uviđaja.

SOS telefon za pomoć
 

SOS telefon za pomoć osobama koje razmišljaju o samoubistvu Broj 0800/309-309, opcija 1, SOS telefon je koji radi 24 sata, a na koji se javljaju stručnjaci za sprečavanje samoubistva - lekari Klinike za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević".

Služba urgentne psihijatrije prima pacijente 24 sata bez zakazivanja, bez knjižice i bez plaćanja, a Centar za mentalno zdravlje od 9 do 18 prima bez zakazivanja.

Ukoliko vam je potrebna pomoć, svakog dana možete pozvati i volontere Centra "Srce" od 14 do 23 časa na broj telefona 0800-300-303 ili im se obratiti mejlom na vanja@centarsrce.org, kao i preko četa na sajtu www.centarsrce.org.

Volonteri razgovaraju s ljudima koji su usamljeni, uznemireni, povređeni, tužni, očajni, nesigurni.

Bonus video