DODIK NAPUSTIO ZGRADU VLADE! Pokazao tri prsta (VIDEO)


IZVOR: Republika - 24.04.2025 | 12:20


Prkos!

Foto: ELVIS BARUKCIC / AFP / Profimedia/FOTO TANJUG/ FOTO SRNA/ Borislav Zdrinja/ bg
DODIK NAPUSTIO ZGRADU VLADE! Pokazao tri prsta (VIDEO)

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik napustio je zgradu Administrativnog centra Vlade Republike Srpske.

Prema pisanju medija, pre njegovog polaska bio je zatvoren saobraćaj, a Dodik je pokazao tri prsta dok je prolazio pored novinara.

Snimak možete pogledati OVDE.

Prema najavama predsednik Republike Srpske će sada prisustvovati otvaranju zgrade Rektorata Univerziteta u Istočnom Sarajevu i Muzičke akademije.

Podsetimo, Dodik se nešto ranije oglasio na društvenim mrežama, gde je poručio da nijedna institucija Republike Srpske nije kukavička.

- Nijedna institucija Republike Srpske se ne krije. I nijedna nije kukavička. Bilo da se radi o policajcu MUP-a Srpske, predsjedniku Vlade, Skupštine ili Republike - svi su mirni i na svojim zadacima. Јer znaju kakvu svetinju brane - volju naroda - naveo je u tvitu Milorad Dodik.

-Zato je zanimljivo da o kukavičluku govore oni čija se čitava politička pozicija zasniva na bivšem ambasadoru SAD i nelegalnom turisti Kristijanu Šmitu. Kukavice su oni koji su svoje institucije, mandate i političku volju predali pod Šmitovu suknju i Marfijeve teksaške cipele - napisao je Dodik na društvenoj mreži X.