SREĆNE VESTI U DOMU RAŽNATOVIĆA: Veljko i Bogdana dobijaju ČESTITKE sa svih strana!


IZVOR: Republika/O. B. - 17.04.2025 | 10:05


Veljko i Bogdana danas imaju poseban razlog za slavlje!

Foto: E Stock
SREĆNE VESTI U DOMU RAŽNATOVIĆA: Veljko i Bogdana dobijaju ČESTITKE sa svih strana!

Danas, na praznik Veliki četvrtak, Veljko Ražnatović i njegova supruga Bogdana imaju poseban povod za slavlje. Njihov sin Krstan proslavlja svoj drugi rođendan, a ovaj dan je još jedan u nizu porodičnih trenutaka koji se pamte. Kao i prošle godine, planiraju da proslave ovaj važan datum u krugu porodice, što ukazuje na njihovu želju za očuvanjem tradicije i bliskosti.

Veljko i Bogdana Ražnatović su se sklonili od gradske gužve i trenutno žive u Bogdaninom rodnom Titelu. Ova odluka nije samo praktična, već i simbolična, jer im omogućava da stvore mirnu i stabilnu sredinu za odgajanje svojih sinova. U Titelu, porodica uživa u svakodnevnim radostima koje donosi život van urbanog haosa, a sve to doprinosti njihovoj sreći i harmoničnom porodičnom okruženju. POGLEDAJ GALERIJU


Mali Krstan je sa samo godinu dana krenuo u državni vrtić u Titelu, što je izazvalo mnogo emocija kod njegovih roditelja. Ovaj korak je važan ne samo za Krstana, već i za njegovog brata Željka, jer pokazuje Veljkovu i Bogdaninu nameru da obezbede svojoj deci slične uslove odrastanja kao što imaju njihovi vršnjaci. Ova odluka oslikava njihovu posvećenost obrazovanju i socijalizaciji svojih sinova, što je od suštinske važnosti za njihov razvoj.

Veljko i Bogdana Ražnatović su primer roditelja koji razumeju značaj porodičnih vrednosti. Njihova posvećenost stvaranju toplog i podržavajućeg doma, kao i želja da njihovi sinovi odrastaju u zdravom okruženju, svedoči o njihovim prioritetima. Proslava Krstanovog rođendana u krugu porodice dodatno naglašava tu važnost, jer su trenuci provedeni sa najmilijima ono što čini život bogatijim i smislenijim.

BONUS VIDEO: