UDAJE SE MIONA MARKOVIĆ! Lepa glumica zavela zgodnog reditelja, danas staje na ludi kamen! (FOTO)


IZVOR: P. R. - 16.07.2023 | 17:45


Veselo u Pirotu!

UDAJE SE MIONA MARKOVIĆ! Lepa glumica zavela zgodnog reditelja, danas staje na ludi kamen! (FOTO) UDAJE SE MIONA MARKOVIĆ! Lepa glumica zavela zgodnog reditelja, danas staje na ludi kamen! (FOTO) Foto: Instagram.com/meseceva_kcii
UDAJE SE MIONA MARKOVIĆ! Lepa glumica zavela zgodnog reditelja, danas staje na ludi kamen! (FOTO)

Glumica Miona Marković (27), koju publika pamti po glavnoj ulozi u seriji "Žigosani u reketu", udaje se danas za svog izabranika, reditelja Davida Alića.

Miona i David će, kako se saznaje, jedno drugom izgovoriti sudbonosno "da" u Pirotu, gde se i sprema veselje na koje pristižu njene kolege i prijatelji, piše Blic.

Inače, Mionin izabranik David Alić je reditelj i pisac iz Pirota. On je osvojio srce lepe glumice još sredinom prošlog leta, kada su zajedno radili na pripremama za predstavu "Ivanovo samoubistvo" u pozorištu Semberija.

Mionu smo, inače, gledali i u ostvarenjima "Vera", "Koreni", "Jutro će promeniti sve", "Azbuka našeg života", "Biser Bojane" i drugim.

BONUS VIDEO: