DEBI JOŠ JEDNOG MLADOG FUDBALERA: Tim iz Brodareva je upisao nova tri boda!
Jasen pored dobre igre uspeva da promoviše i mlade igrače.

Foto: FK Jasen Brodarevo
U okviru osmog kola Zlatiborske okružne lige ekipa Jasena iz Brodareva ugostila je sastav Jedinstva iz Kalenića. Domaći tim je u ovaj meč ušao sa petog mesta i 13 osvojenih bodova, dok su gosti bili na 13. poziciji sa samo dva boda.

Unapred dobijene utakmice su najteže, a to se pokazalo i u Brodarevu u uvodnih 20-tak minuta. Gosti su na meč došli sa samo 11 fudbalera, ali su velikom borbom i zalaganjem uspevali da odole svim napadima rivala.
Na isteku 22. minuta Zeković je ubacio loptu u kazneni prostor Jedinstva, a tamo se najbolje snašao Anes Đurđević, 1:0. Opuštanje u igri domaćina znao je da kazni rival ubrzo.
Nemanja Đokić savladao je golmana Bjelaka, 1:1. Nakon toga se bude domaći, kreću sa svojom prepoznatljivom igrom i do odlaska na odmor vraćaju prednost na svoju stranu.

Foto: FK Jasen Brodarevo
Ajlan Zeković je bio strelac u 40. minutu, a njega je odlično loptom poslužio Žigović, 2:1. Na poluvremenu trener domaćih je izvršio dve izmene, što je dodatno ubrzalo igru na terenu.
Rezervista Filip Sredojević je u 57. minutu nakon kornera pogodio mrežu rivala za 3:1. Ubrzo nakon toga on je bio u ulozi asistenta, dok je gol postigao njegov kolega sa klupe, Hakija Račić, 4:1.
Najlepši detalj meča odigrao se u 70. minutu kada je Hamzić dodao loptu do Račića, a on je topovskom udarcem pogodio gornji desi ugao gola gostiju, 5:1. Upravo je Hakija postigao i sledeći pogodak za Jasen, i time je kompletio het-trik, konačnih 6:1.
Jasen (Brodarevo) - Jedinstvo (Kalenić) 6:1 (2:1)
Jasen: Bjelak, Čović, Zeković (od 70' Kukoljac), Žigović, Cvijović, Hamzić, Pjanović (od 63' Kahrović), Tumbul (od 46' Sredojević), Trnčić (od 64' Avramović), Đurđević, Alomerović (od 46' Račić)
Jedinstvo: Sinđelić, Čolić, Jovičić, Vukosavić, Jelić, Radisavljević, Ćosić, Filipović, Živković, Đokić, Balčak
Nastavio je klub iz Brodareva sa promocijom mladih igrača, u duelu sa Jedinstvom za prvi tim debitao je Said Kukuljac sa samo 16 godina, što je nakon debitantskog nastupa Amera Kukuljca pre par kola, još jedan veliki uspeh za Jasen.
BONUS VIDEO:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)