BOŽIĆ PETOSTRUKI STRELAC: Sinđelić očekivano slavio na gostovanju fenjerašu!
Andrej je trenutno na koti 22.

Foto: FK Sinđelić Grabovac
Juče je na stadionu fudbalskog kluba Moravac 2015 (Krušar) odigran odložen susret 15. kola Pomoravske okružne lige u kojem je istoimeni sastav ugostio ekipu Sinđelića iz Grabovca.

Nekadašnji zonaš iz Krušara trenutno proživljava jako težak period, jedan od najtežih u dosadašnjoj klupskoj istoriji. Trenutna situacija sa klubom je jako teška, više i plasman na tabeli nije bitan, već je cilj da se opstane i da se ne dođe do gašenja.
Gosti su od samog starta diktirali tempo igre, i bilo im je potrebno 14. minuta da probiju defanzivnu liniju rivala, Andrej Božić je bio strelac vodećeg pogotka na meču. Isti igrač je desetak minuta kasnije overio svoj het-trik, 0:3.

Foto: FK Sinđelić Grabovac
Raspoloženi Božić je do kraja poluvremena još dva puta tresao mrežu golmana Jevremovića, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:5, svih pet golova delo su jednog igrača.
Drugo poluvreme proteklo je u nešto mirnijoj igri, gosti su došli na meč sa samo 11 fudbalera, pa su pre svega gledali da odrade posao i da se ne potroše previše zbog meča koji im ide predstojećeg vikenda.
Andrija Milošević je golovima u 73. i 74. minutu postavio konačnih 0:7 u korist Sinđelića iz Grabovca.
Moravac 2015 (Krušar) - Sinđelić (Grabovac) 0:7 (0:5)
Moravac 2015: Jevremović, Stojanović, U. Radosavljević, Petrićević, Milojković, Kadrić, M. Radosavljević, Jovanović, Marković, Ćosić, Pešić
Sinđelić: Marković, Živanović, Dimić, F. Božić, Popović, A. Božić, Milošević, Golubović, Jovanović, Sinđelić, Milojević
Predstojećeg vikenda na programu su mečevi poslednjeg kola jesenjeg dela prvenstva. Sinđelić gostuje u Rekovcu ekipi Levač, dok sastav Moravca dočekuje Vinogradar iz Crkvenca.
BONUS VIDEO:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)