NOVI-STARI TRENER: Dobro poznato lice se vraća na klupu!
Srećno treneru i klubu!

Foto: Privatna arhiva Dalibor Spasića
Uprava kluba iz Velike Plane odlučila je da u prolećne bitke u okviru Zone Dunav ekipu Morave sa klupe predvodi novi trener. Nakon analize, odlučujeno je da se za novog šefa postavi dobro poznato lice, Dalibor Spasić (49) se vraća posle dve i po godine.

Dojučerašnji trener Karađorđa iz Topole dogovorio je povratak u svoj grad, čime je Morava rešila pitanje trenera za nastvak prvenstva, a verovatno i na duži vremenski period. Spasić je pored Topole radio i u redovima Napretka iz Markovca, dok je pomoćni trener bio u OFK Mihajlovcu i Slogi iz Petrovca, u okviru srpskoligaškog društva.
Dalibor je za naš portal povodom imenovanja na mesto trenera Morave izjavio:
- Sredinom sledeće nedelje planiramo da krenemo pripreme za nastavak prvenstva, već je i poznat neki okvirni plan, radićemo tri dana, pa ćemo zatim jedan dan odmarati. Što se tiče igračkog kadra, otišla su četiri igrača, ali je i došlo toliko, s tim što se može očekivati dolazak još nekih fudbalera. Zakazali smo već šest pripremnih utakmica i mislim da ćemo se pripremiti na pravi način.

Foto: Privatna arhiva Dalibor Spasića
O predstojećem prvenstvu kao i planovima u vezi kluba:
- Liga je dosta izjednačena, svi su se klubovi pojačali, samim tim će pritisak biti veći za sve nas. Osećam ogromnu odgovornost, ali i motivaciju da ponovo izgradimo nešto posebno. Imamo sjajne igrače, podršku navijača i jasnu viziju. Što se tiče ambicija kluba, cilj nam je da budemo u gornjem delu tabele i da ovaj tim igrom i rezultatima ponovo učini ponosnim sve koji vole Moravu.
Dolaskom Dalibora na klupu navijačima je jasno da će se igrati napadački, ofanzivni fudbal, da će fudbaleri tokom svih 90 minuta biti borbeni i jako agresivni, što svi sa tribina vole da vide.
BONUS VIDEO:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)