Totenhem ispustio 2:0 u Pireju, Olimpijakos sjajnom igrom do boda!

18.09.2019

17:46 >> 18:49

Fudbaleri Olimpijakosa i Totenhema odigrali su nerešeno 2:2 u prvom meču grupe B Lige šampiona.

Radost posle Kejnovog pogotka

Grčki velikan je bio bolji rival u prvom poluvremenu, ali je Totenhem na iskustvo postigao dva gola iz prva dva udarca na meču.

Prvo je Kejn sam iznudio penal, a zatim ga sigurno i realizovao. Samo nekoliko minuta kasnije pogrešio je Olimpijakos u iznošenju lopte, Dejvis je uposlio Mouru, a ovaj fantastičnim udarcem savladao nemoćnog golmana Grka.

Prodense je do kraja prvog poluvremena smanjio na 2:1 i tako vratio neizvesnost u ovaj meč.

Drugo poluvreme krenulo je pogotkom Delea Alija, koji je opravdano poništen zbog ofsajda

Olimpijakos je nastavio sa dobrom igrom iz prvog dela, pa je do izjednačenja stigao u 54. minutu. Valbuena je iznudio sumnjiv jedanaesterac za crveno-bele, a zatim je preuzeo odgovornost i savladao Uga Ljorisa.

Do kraja utakmice oba tima su mogla da stignu do trijumfa, igrao se otvoren fudbal i ređale su se šanse na obe strane, ali nismo videli još nijedan pogodak.

Olimpijakos je tokom većeg dela meča bio bolji rival, dok su Pevci sa druge strane čini se nemotivisano ušli u ovaj duel, i tek su u ponekim trenucima podsećali na tim koji je prošle godine igrao finale ovog takmičenja.

Olimpijakos je tako stigao do velikog boda na startu takmičenja, dok je Totenhem kiksnuo, pogoto što je ispustio prednost od dva gola.

U drugom meču ovog kola od 21 čas sastaju se Bajern i Crvena zvezda.