(VIDEO) LUDNICA U LONDONU: Čelsi posle preokreta slomio Votford

21.10.2017

14:28

Fudbaleri Čelsija pobedili su u Londonu Votford sa 4:2 u utakmici devetog kola engleske Premijer lige.

Radost fudbalera Čelsija

Čelsi je poveo u 12. minutu  golom Pedra. "Plavci" su nastavili sa napadima, a najveću šansu je propustio Fabregas u 17. minutu. Gosti su zaigrali angažovanije, a uspeli su da izjednače u poslednjim trenucima prvog poluvremena golom Dukurea.

Votford je poveo golom Roberta Pereire u 50. minutu. Gosti su potom propustili još nekoliko šansi da uvećaju vođstvo.

Čelsi je u 70. minutu došao do izjednačenja preko Mišija Batšuaija. U 87.  minutu Sesar Aspilikueta doneo je vođstvo Čelsiju, a konačan rezultat postavio je Batšuaji u petom minutu sudijske nadoknade vremena.