SRPSKA RAPSODIJA U HRVATSKOJ: Glavčić strelac za Slaven Belupo, Mudrinski nastavio teror za preokret Gorice!

22.08.2020

19:42

Srpski fudbaleri Nemanja Glavčić i Ognjen Mudrinski obeležili su meč 2. kola hrvatskog šampionata između Slaven Belupa i Gorice, završene pobedom gostiju od 2:1, uz sva tri gola naših legionara.

Ognjen Mudrinski

Glavčić je bio strelac za domaći sastav u nadoknadi prvog poluvremena, vođstvom Slavena završen je prvi deo igre, a kada nije bilo pravih ideja u napadu trener Gorice uveo je Mudrinskog da pojača napad.

Bio je to potez utakmice.

Mudrinski je u 86. pogodio za 1:1, a onda i u 92. minutu za totalni preokret i novu, drugu pobedu Gorice od starta sezone!

Bio je ovo već četvrti gol Mudrinskog u dva meča, trenutno je lider na listi strelaca HNL-a sa četiri gola, pošto je dvostruki strelac bio i u uvodnoj rundi kada je takođe ušao sa klupe i rešio utakmicu.

Zahvaljujući Srbinu Gorica je na deobi prvog mesta sa zagrebačkim Dinamom.