OVAKO SE OSVAJA SKUDETO! Ruiz u dobokoj nadoknadi rastužio Sergejev Lacio - MUK na Olimpiku

21:55

Trka za Skudeto se nastavlja.

Lorenco Insinje slavi gol

U okviru 27. kola italijanske Serije A, Lacio je dočekao ekipu Napolija.

Nakon sušnog prvog poluvremena, gde je bilo nekoliko obećavajućih šansi na obe strane, u drugom poluvremenu gosti su poveli golom Lorenca Insinjea, na asistenciju makedonskog reprezentativca Elifa Elmasa.

Gosti su vodili do 88. minuta kada je Pedro izjednačio za domaćine, dajući nadu za eventualni preokret.

Ipak, Napoli je imao poslednju reč. Fabian Ruiz je asistencijom Insinjea pogodio za konačnih 1:2, obezbedivši pobedu za tim iz Napulja.

Ovaj rezultat ostavlja Napoli na prvom mestu, sa 57 bodova, dok je Lacio sedmi sa 42.

Sergej Milinković Savić je odigrao celu utakmicu.

U petak su milanski klubovi propustili priliku da se učvrste na prvoj poziciji. Inter je remizirao protiv Đenove, 1:1, dok je Milan istim rezultatom odigrao kod kuće protiv Udinezea.