Lazetić ide iz Milana na pozajmicu: Marko na meti dvostrukog osvajača Kupa UEFA i novog drugoligaša (FOTO)

Autor:

Sport

13.07.2022

22:33

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Marko je pojačao roso-nere u januaru 2022. godine kada je Crvenoj zvezdi plaćeno 5.000.000 evra.

Lazetić ide iz Milana na pozajmicu: Marko na meti dvostrukog osvajača Kupa UEFA i novog drugoligaša (FOTO)

Foto: Starsport

Marko Lazetić

Talentovani srpski napadač Marko Lazetić (18) u januaru ove godine prešao je iz Crvene zvezde u Milan i tako postao prvi naš fudbaler koji je zaigrao u dresu italijanskog velikana.

Beograđanin je jedinu utakmicu u dresu roso-nera odigrao protiv Intera kada je u igru ušao u 85. minutu, ali su nero-azuri još ranije obezbedili plasman u finale (3:0).

Republika

Foto: Starsport

Marko Lazetić

Reprezentativac Srbije do 19 godina osvojio je Seriju A pod komandom trenera Stefana Piolija, ali će narednu sezonu provesti negde na pozajmici.

Srećna Republika

Kako pišu mediji na Apeninima, Marko je interesantan Kaljariju, koji će naredne sezone igrati Seriju B, a u priču se uvukla i Parma, takođe drugoligaš, dvostruki osvajač Kupa UEFA, današnje Lige Evrope.

 

 

Plan Milana je da Lazetić ostane u Italiji kako bi naučio jezik i nastavio navikavanje, a i imao i pobednički mentatilet pošto oba "udvarača" žele da se vrate u elitni rang.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO

Komentari (0)