ŽIVOTNA DRAMA MLADOG FUDBALERA ATLETIKA: Alvarez i drugi put pobedio rak testisa!
Mladi fudbaler Atletika iz Bilbaoa Jeraj Alvares vratio se na teren posle raka testisa i odigrao ceo meč protiv Đirone.

Alvarez ima samo 23 godine, a već dva puta je uspeo da se izbori sa rakom testisa. On se vratio na teren pošto je bio izložen hemoterapijama i zračenjima.
- Moja borba mora da bude primer svima. Bolest me psihički ojačala. Saigrači i svi koje znam rekli su da je to korak napred. Presrećan sam - rekao je Alvarez.
Fudbaler Atletika, koji je svojevremeno bio na pragu prelaska u Barselonu, poslednju utakmicu odigrao je 31. maja prošle godine.
On je potom prestao da se bavi fudbalom da bi se posvetio lečenju. Tokom bolesti opala mu je i kosa, ali je uspeo da pobedi bolest i da se vrati na teren.
Bilbao je izgubio od Đirone 2:0.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)