GORI BANJALUKA! BORAC UZEO ISTORIJSKI BOD U EVROPI: Despot poništio asistenciju Mladenovića

03.10.2024

22:51

Ludilo u Srpskoj!

Fudbaleri Borca iz Banjaluke osvojili su istorijski bod u premijernoj sezoni u Ligi konferencije, pošto su u prvom kolu remizirali na domaćem terenu sa Panatinaikosom 1:1! Veoma brzo je poveo grčki sastav, već u 11. minutu kada je Mladenović uposlio Bakasetasa, a napadač atinskog sastava utišao Gradski stadion. Nisu igrači Borca klonuli duhom i nastavili su da pružaju dostojan otpor ekipi koja trenutno nije u zavidnoj formi u grčkom šampionatu.

I to se isplatilo vrlo brzo po početku drugog poluvremena, kada je Đorđe Despotović  zakucao loptu glavom za izjednačenje i delirijum među domaćim pristalicama. Borac se do kraja koncentrisao da zadrži bod i pretio iz kontranapada, ali gostujući sastav nije uspeo da stvori neku preterano dobru šansu, pa je ekipa iz Srpske zasluženo došla do boda na otvaranju sezone u Evropi. Kada je reč o ostalim duelima, ovo su svi rezultati: