OVO SU VIDOVIĆI KOJI SU NAĐENI MRTVI U OHAJU: Rođak ušao u kuću i zatekao tela bračnog para!
Istraga je u toku
Dragan Vidović (62) i njegova supruga Celija (58) poreklom iz Kiseljaka u Bosni i Hercegovini, nađeni su mrtvi u svojoj porodičnoj kući u gradu Pejsvil u Ohaju, a policija, kako prenosi Informer, intenzivno traga za ubicom.
Za ubistvo Dragana i Celije Vidović saznalo se kada su radnici Centra za scoijalni rad pokušali da stupe u kontakt sa njima, ali oni nisu odgovarali na njihove poruke i pozive.
- Nakon toga jedan od rođaka je, na poziv socijalnih radnika, ušao u kuću i zatekao tela Dragana i Celije - kaže izvor iz istrage za lokalni portal.
U međuvremenu policija je obavila uviđaj i istražuje sve detalje ovog slučaja.
Ostali detalji ovog slučaja nisu poznati. Istraga je u toku.
Šta raditi u slučaju pronalaska beživotnog tela?
Pronalaženje beživotnog tela može biti veoma emotivno i stresno iskustvo. Ako se nađete u takvoj situaciji, sledite ove korake:
Pozovite hitnu pomoć: U većini zemalja, pozivanje hitne pomoći (broj 112 ili lokalni hitni broj) prvi je korak. Obavestite ih o situaciji i pratite njihove instrukcije.
Ne dirajte telo: Ostanite smireni i ne pokušavajte dirati ili pomerati telo. Postoji mogućnost da su prisutne forenzičke ili medicinske činjenice koje bi mogle biti bitne za istražitelje.
Obavestite policiju: Ako niste već obavestili policiju, učinite to odmah. Oni će pokrenuti istragu i preduzeti dalje korake prema potrebi.
Ostanite na mestu događaja: Ako je to moguće, ostanite na mestu događaja dok ne stignu hitna pomoć i policija. Važno je da ne menjate ništa na mestu događaja kako biste sačuvali integritet scene.
Potražite podršku: Pronalaženje beživotnog tela može biti traumatizirajuće iskustvo. Potražite podršku od prijatelja, porodice ili stručnjaka za mentalno zdravlje kako biste obradili svoja osećanja i reakcije.
Saradnja sa vlastima: Saradnja sa vlastima i pridržavanje njihovih instrukcija ključni su u ovakvim situacijama. Ako imate informacije koje bi mogle pomoći u istrazi, podelite ih s odgovarajućim autoritetima.
Nemojte se libiti zatražiti pomoć ako vam je potrebna. Postoje organizacije i resursi koji pružaju podršku onima koji su svedoci ili se suočavaju s traumatičnim događajima.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)