"Šta, FALE GUŠČIJA PAŠTETA i OSTRIGE"!? Putin ozbiljno upozorio sunarodnike koji zarađuju u Rusiji, a žive na ZAPADU!
Vladimir Putin uputio je upozorenje onim Rusima koje je opisao kao izdajnike.

Foto: Tanjug/AP
Predsednik Rusije Vladimir Putin uputio je danas upozorenje onim Rusima koje je opisao kao izdajnike da "Zapad želi da pokuša da ih iskoristi kao petu kolonu" s ciljem da uništi zemlju.
Putin je prozvao Ruse za koje je rekao da su "mentalno više povezani sa Zapadom nego sa Rusijom" i izrazio uverenje da će ruski narod uspeti brzo da uoči razliku izmedu izdajnika i patriota, prenosi Rojters.
- Naravno da će oni (Zapad) pokušati da iskoriste tzv. petu kolonu, izdajnike, one koji ovde zarađuju, a žive tamo. Pritom, ne mislim samo na one koji geografski ne žive ovde, već prema svojim mislima i prema svojoj savesti, oni nisu ovde sa nama, sa svojim narodom. Ne mislim tu samo na one koji imaju vile u Majamiju i na francuskoj rivijeri, koji se žale što trenutno nemaju guščiju paštetu ili ostrige i što se bore za prava manjina - rekao je on.
Obraćajući se ministrima u vladi Ruske Federacije Putin je optužio Zapad i "prozapadne" Ruse.
- Udruženi Zapad želi da podeli naše društvo, da izazove konfrontaciju građana Rusije i da za svoj konačni cilj iskoristi petu kolonu. A cilj je samo jedan - uništenje Rusije - rekao je Putin i poručio da "taj cilj neće biti ostvaren".
Bonus video:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (1)
ZAvram
16.03.2022 22:03
На нашу, српску несрећу, таквих има и међу нама. Похлепа и себичност таквих људи, пре нељуди, који се крију иза тобожњег интернационализма и бриге за људска права, нема граница! Срећом, и у Руској Федерацији, али и у Србији, они су мизерна мањина! Правда, људскост, родољубље, патриотизам... увек на крају победе бедне издајнике и продате душе!