PREMIJERKA NIJE ZADOVOLJNA! Ana Brnabić: Nećemo moći da se vratimo normalnom životu u junu!
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da nije zadovoljna vakcinacijom mladih u Srbiji, i apelovala na njih da se vakcinišu.
![Republika](/data/images/2021-05-19/194992_tan2021-5-19-12329637-0_f.jpg?1621420929)
Ona je takođe istakla i da, ukoliko do sredine juna ne bude 50 odsto vakcinisanih punoletnih građana, nećemo moći da se otvaramo za normalan život.
- Najiskrenije, nisam zadovoljna vakcinacijom mladih. Moramo da budemo mnogo odgovorniji i da mladi razumeju da imaju mnogo šta da izgube, odnosno da imaju šta da dobiju od toga koliko se brzo vakcinišu - rekla je Brnabić odgovarajući na pitanja novinara.
Što se brže budu vakcinisali, mladi će pre moći da se vrate svojim normalnim obavezama, normalnom životu, druženjima, žurkama, festivalima..., rekla je Brnabić.
- Još jedna molba... Ako nemamo do sredine juna više od 50 odsto punoletnih građana vakcinisano, nećemo moći da se otvaramo za normalan život - rekla je Brnabić.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)