ISKUSTVO ŽIVOTA! Danijela Dimitrovska pokazala kako UŽIVA sa Jevremom: Ne pamtim da me je nešto ovako dirnulo! (FOTO)
Lepa manekenka uživa u Budvi sa svojim novim dečkom!
![ISKUSTVO ŽIVOTA! Danijela Dimitrovska pokazala kako UŽIVA sa Jevremom: Ne pamtim da me je nešto ovako dirnulo! (FOTO)](/data/images/2023-06-04/482795_screenshot-5_f.webp?timestamp=1685867700)
Foto: Instagram.com
Kako je Republika pisala, manekenka Danijela Dimitrovska već nekoliko meseci uživa u vezi sa bivšim fudblerom i biznismenom Jevremom Kosnićem. Ona nam je pre par dana na žurci magazina "Stori" priznala da je srećna, a nije želela da otkriva više detalje o svojoj novoj vezi.
Foto: Instagram.com
- Mogu samo da kažem da sam srećna, to je sve što ću večeras komentarisati na temu svog privatnog života - rekla je Danijela za Republiku.
Odmah nakon ove žurke otišla je u Budvu i to sa svojim novim partnerom, a juče je pokazala kako uživaju zajedno. Danijela je objavila i prvi snimak sa njim i moglo se videti kako ne skidaju osmehe s lica i koliko su zaljubljeni do ušiju.
![Republika](/data/images/2023-06-04/482794_screenshot-6_orig.png?t=1685860045)
Foto: Instagram.com
Dimitrovska je dobila priliku i da uživo gleda nastup grupe "Il Volo", koja je predstavljala Italiju na Evroviziji 2015. godine.
- Ne pamtim da me je nešto ovako dirnulo. Kapa dole, bravo - napisala je Danijela, koja je objavila snimak njihovog nastupa u Budvi.
![Republika](/data/images/2023-06-04/482791_screenshot-9_orig.png?t=1685860045)
Foto: Instagram.com
Kad se završio nastup, Danijela je podelila još jednu sliku i to sa čašom u ruci.
- Lagane pripreme za after parti - objavila je ona.
Bivša supruga Ognjena Amidžića planira da još neko vreme ostane u Budvi i uživa u čarima Crnogorskog primorja sa Jevremom.
Foto: Instagram.com
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)