POZNATI PEVAČ UDARIO NA DESINGERICU: Žestoko ISPROZIVAO njegov lik i delo, novi medijski RAT na pomolu?!

Autor:

Zabava

20.03.2025

18:00

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Nije štedeo reči!

POZNATI PEVAČ UDARIO NA DESINGERICU: Žestoko ISPROZIVAO njegov lik i delo, novi medijski RAT na pomolu?!

Foto: ST/Vladimir Lukić

Pevač Sloba Vasić nije štedeo reči kada je komentarisao performanse Dragomira Despića Desingerice. Vasić je otvoreno za Hype TV izrazio svoje negodovanje prema nekim aspektima muzičkog izraza, posebno ističući ponašanje izvođača koji se ne ponašaju primereno. 

- Desingerica ne mumla, razume se šta radi. Ali mi se ne sviđa to ponašanje. Ja to ne mogu da prihvatim. Imam ćerkicu od četiri godine. Sutra će ona da poraste, sve normalno kao i svi ostali. Da li treba da ode na nečiji nastup da joj neko pljuje u usta? Poliva mlekom, takve neke budalaštine. Lično da sam otac, reagovao bih na to. Smatram da je to i stvar vaspitanja, da se tu pojavljuješ i to radiš. Znaš da to snima 200 ljudi i da svi jedva čekaju da taj snimak izađe na mrežama. Da ti neko pljuje u usta, to je stvarno…- izjavio je pevač.

Republika

Foto: republika.rs

Sloba Vasić

- Nemam potrebu za tim. Ne podržavam taj fazon, on je meni kao neki đavo - dodao je Sloba.

Srećna Republika

Vasić se nije stideo da komentariše i repere Jalu Brata i Bube Koreli.

- Desingerica jeste da peva taj fazon, ali ne mumla. Jalu i Bubu ništa ne razumem šta pevaju. Ipak sam konkretizovao. Iskren sam, nego ne volim nikog da potcenjujem ni ponižavam. Njihove karijere poštujem. Samo sam rekao da ne bih snimio duet sa njima - kaže pevač, poznat po pesmama “Anonimna” i “Nevreme”.

Republika

Foto: ST/Vladimir Lukić

Dragomir Despić Desingerica

Vasić je postao poznat nakon jednog muzičkog takmičenja. Opisao je i svoju generaciju.

- Sa svima sam super, nemam razloga da ne budem. Ne viđamo se često, ali smo svi u dobrim odnosima. Sa Darkom Lazićem se najviše družim i sa njim sam sarađivao - rekao je folker.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading