REALU NEMA POMOĆI! "Kraljevići" se obrukali na gostovanju Eibaru!

24.11.2018

14:26

Fudbaleri Real Madrida doživeli su peti ligaški poraz ove sezone, a prvi otkad je Santijago Solari postao glavni trener, pošto je bolji bio Eibar sa 3:0.

Slavlje fudbalera Eibara

U prvom poluvremenu Real je  napadao, stvorio nekoliko polušansi, međutim nije uspevao da stvori bolje opcije u napadu.

Na drugoj strani su domaći bili mnogo konkretniji, stigao je Eibar do vođstva u 16. minutu posle "sporne" situacije. Sudija se konsultovao se sa VAR sistemom, ofsajda nije bilo i slavlje je moglo da počne na tribinama.

U drugom poluvremenu kraljevski klub u potpunosti se raspao, a počelo je drugim golom Eibara u 52. minutu, Enrih je na asistenciju Kukurelje šutirao sjajno iskosa sa desne strane i lopta se od stative odbila u mrežu.

U 57. minutu Kike je zapečatio sudbinu "kraljevića".

Eibar sada ima 18 bodova i na sedmoj je poziciji sa dva boda manje od šestoplasiranog Reala.