Siti se iživljavao - 9:0

09.01.2019

21:51

Niželigaš Barton koji nastupa u trećem rangu takmičenja nije imao nikakve šanse protiv Mančester sitija koji je igrao na najvišem nivou, na kraju "Građani" slavili sa ubedljivih 9:0 (4:0).

FK Mančester siti

U veoma jakom sastavu je izašao Mančester siti i od samog starta stavio do znanja gostima da želi da im napuni mrežu do vrha.

Već u 5. minutu je De Brujne iskoristio pas Davida Silve za 1:0, a onda pauza sve do 30. minuta, tada je na scenu stupio Gabrijel Žezus.

Brazilac je postigao golove u 30. i 34. minutu, da bi Zinčenko u 37. minutu stavio tačku na prvo poluvreme.

Strahovali su gosti od ubedljivog poraza koji se i desio u nastavku.

Žezus nije stao, postigao je novi gol u 57. minutu, da bi Foden postigao gol za 6:0 u 62. Na 7:0 povisio je Žezus svojim četvrtim golom, a Kajl Voker u 70. minutu postiže gol za neverovatnih 8:0.

Dovoljno su vremena do kraja utakmice imali domaći da postignu još koji gol, a učinio je to Rijad Marez u 83. minutu.

Druga utakmica polufinala Liga kupa i nema potrebe da se igra...