(VIDEO) PA, ŠTA JE OVO Runi postigao gol iz NEMOGUĆE pozicije!

Autor: Sportklub, Republika

01.04.2019

08:38

Engleski napadač Vejn Runi još jednom je dokazao da u čuvenoj frazi "forma je prolazna, klasa je večna" ima istine.

Vejn Runi

Nekadašnji fudbaler Mančester Junajteda, a sad član MLS tima DC Junajteda, postigao je fantastičan pogodak u duelu sa Orlandom.

Iskusni, 33-godišnji napadač je izveo slobodan udarac u 30. minutu gotovo iz korner pozicije i neverovatnim udarcem poslao loptu iza leđa protivničkog golmana.

Taj gol, Runijev četvrti posle četiri kola, doneo je ujedno i pobedu DC od 2:1. Prethodno je Birnbaum doveo ekipu iz glavnog grada u vođstvo u šestom minutu, da bi jedini pogodak za Orlando dao Dvajer u 63.