Milan ponovo "prosuo" bodove!

20.04.2019

13:49

Fudbaleri Milana ispustili su nove bodove. Izabranici Đenara Gatuza odigrali su 1:1 na gostovanju Parmi u meču 33. kola Serije A.

Gatuzo i Mila u problemima

Iako su "rosoneri" više vremena imali loptu u nogama, domaćin se nije suzdržavao. Igrala je Parma agresivno, bez mnogo respekta prema rivalu.

Kastiljeho je ipak doveo Milan u vođstvo u 69. minutu, pošto je iskoristio odličan centaršut saigrača, pa glavom smestio loptu u gol.

Samo šest minuta kasnije gosti su duplirali vođstvo, ali je taj gol Pjonteka poništen zbog ofsajda.

Brzo su pad u igri rivala potom kaznili domaći. Bruno Alveš je pogodio iz slobodnog udaraca za izjednačenje. Igrao se 87. minut.

Milan je posle ovog remija četvrti na tabeli sa 56 bodova, dva više od Rome i tri od Atalante, koji imaju i po utakmicu manje.

Parma je zabeležila treći remi u nizu, te je sa 36 bodova na 13. poziciji.