Plej-aut: Izvučena sedmica u Zemunu, Rad poslao Dinamo na dno!

01.05.2019

17:02

Na tri utakmice 34. kola plej-auta u Super ligi Srbije palo je 14 pogodaka, a najviše ih je viđeno u Gornjoj varoši.

Zemnun vs. Bačka

Preporođena ekipa Zemuna savladala je OFK Bačku rezultatom 7:0 (4:0) i drugom vezanom pobedom uvećala svoje šanse za opstanak u ligi iako se i dalje nalazi u zoni ispadanja.

Zemun je "načeo" rivala u drugom minutu preko Momčila Mrkaića, a posle pola sata igre na semaforu je stajalo 4:0! Drugi gol za domaće postigao je Ivan Ilić, zatim je ponovo pogodio Mrkaić, a na 4:0 povisio je Emir Azemović.

U drugom poluvremenu Momčilo Mrkaić kompletira het-trik. Šesti gol za Zemun bio je delo fudbalera Bačke Darka Gojkovića, a "sedmicu" je zaokružio Nemanja Tomić.

Derbi začelja između Rada i Dinama rešen je pogotkom Vladimira Volkova u 9. minutu.

Radnik je u Surdulici još jednom izašao kao pobednik duela sa Voždovcem. Danas je bilo 4:2 (1:0) za domaćina, a golove za Radnik postigli su Tomislav Pajović, Igor Zlatanović, Filip Stojanović i Uroš Damnjanović.

Oba gola za Voždovac postigao je bivši napadač Crvene zvezde Predrag Sikimić.