Fener želi Hrvata!
Turski fudbalski klub Fenerbahče ozbiljno razmatra da u svoje redove dovede napadača Alteliko Madrida Nikolu Kalinića, prenose Marki pozivajući se na turske medije.
Foto: instagram.com/fenerbahceKako se navodi, klub iz Istanbula teži da napravi korak ka angažovanju hrvatskog napadača, koji ove sezone nije bio među starterima u madridskom klubu.
Kalinić je među "jorgandžije" došao iz Milana za 15 miliona, a kao starter odigrao je samo sedam utakmica i postigao dva gola.
U januaru se spekulisalo da će da su za njega zainteresovani Monako, Real Betis i Sevilja, ali do transfera nije došlo.
Kalinić je u svojoj karijeri igrao za za Hajduk iz Splika, Blekburn i Fiorentinu.
Ostaće upamćeno i da je posle pobede u prvom kolu Svetskog prvenstva u Rusiji nad Nigerijom (2:0) odstranjen iz tima zbog sukoba sa selektorom reprezentacije Hrvatske Zlatkom Dalicem, jer je odbio da uđe u igru poslednjih pet minuta.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)