Navijači u neverici: Piksijeva ekipa doživela šokantan poraz!

15.06.2019

17:05

Gvangžu R&F čiji je trener Dragan Stojković Piksi doživeo je šokantan poraz u 13. kolu Fudbalskog prvenstva Kine pošto je izgubio rezultatom 2:4 od Vuhana, iako je Srbinov tim vodio sa 3:1 23 minuta pre kraja.

Piksijeva ekipa doživela neverovatan poraz

Tim našeg stručnjaka je od 61. minuta utakmice sa Vuhanom vodio sa 3:1 trećim golom Eranom Zahavija, prethodno je doveo Piksjevu ekipu u vođstvo u 18. minutu, a posle izjednačenja preko Rafaela Silve (39. minut), u trećem minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu vratio je prednost domaćinu). A onda je počeo sunovrat Gvangžua.

Vuhal Zal je od 67. do 72. minuta postigao tri gola, za konačnih 3:4, a strelci su bili Rafael Silva, Song Živeo i Kuasi.

Ovim trijumfom Vuhan se probio na šesto mesto, a Stojkovićev Gvangžu ostao 13. sa 15 bodova, što je za 21 manje od vodećen Peking Guoana.