Partizan se ispromašivao: Olimpija spornim penalom pobedila crno-bele!

06.07.2019

20:28

Fudbaleri Partizana odigrali su svoj drugi meč na pripremama u Sloveniji i poraženi su od Olimpije 0:1.

Fudbaleri Partizana

Jedini pogodak za Slovence je postigao Endri Čekići iz veoma spornog penala u drugom poluvremenu, a Partizanu ostaje žal zbog propuštenih šansi.

Izabranici Save Miloševića su bili bolji protivnik u prvom, Olimpija se trgla i pokazala šta ume u drugom poluvremenu, ali je utisak da su crno-beli mogli i morali da urade i više.

Povratniku Ognjenu Ožegoviću, čini se, fali rutine i da probudi napadački instinkt jer se nije snašao u dve sjajne šanse u prvom poluvremenu.

Možda i najbolju priliku imao je Sejduba Suma u 33. minutu kada je kao i Ožegović izašao sam pred Vidmara i šutirao nerezonski.

Partizan će morati definitivno da poradi na realizaciji u nastavku priprema.