(FOTO) Minhenska uspomena: Grujić dan posle meča sa Bajernom izgleda neprepoznatljivo

17.08.2019

14:21

Fudbaler Herte Marko Grujić imao je neverovatno veče u duelu protiv Bajerna iz Minhena na startu Bundeslige, a čini se da je 90 minuta na "Alijanc areni" uspeo da oseti sve strane ove igre.

Marko Grujić

Grujić je u finišu prvog poluvremena doneo vođstvo Herti protiv Bajerna, ali je u 60. minutu skrivio penal koji je iskoristio napadač Bavaraca Robert Levandovski postavivši konačnih 2:2.

Ipak, to nije bilo sve što će nekadašnji prvotimac Crvene zvezde pamtiti sa prvog meča u novoj sezoni, pošto mu je posle duela sa jednim od Bajernovih igrača stradalo oko.

Levo oko pozajmljenog fudbalera Liverpula gotovo je zatvoreno sa masnicom koja je narodski poznata kao "šljiva".

Srećom, sva je prilika da je ovo problem estetske prirode, a da vitalne funkcije Grujićevog oka nisu poremećene.