(VIDEO) Magični Jovićevi potezi i Bejlovi golovi nedovoljni za tri boda Reala!

01.09.2019

21:34

Fudbaleri Real Madrida moraće da se zadovolje bodom na gostovanju protiv Viljareala (2:2) u trećem kolu Lalige.

Luka Jović

"Žuta podmornica" je dobro startovala, što im je donelo prednost u 12. minutu golom Morena. Domaćini su održavali ritam do pred kraj prvog poluvremena, a onda je usledila fantastična akcija Reala.

Luka Jović je napravio odličnu fintu, on je petom poslao loptu ka Karvahalu koji ju je prosledio Bejlu, a Velšaninu je samo ostalo da je precizno smesti u mrežu, što je i uradio.

U drugom poluvremenu Viljareal opet dolazi do prednosti golom Gomeza. Kad su svi mislili da će ovo biti prvi poraz Madriđana ove sezone, ponovo je fantastični Bejl zatresao mrežu domaće ekipe.

Srpski reprezentativac Luka Jović je po prvi put bio starter u dresu "kraljevskog kluba", na terenu je proveo 68. minuta, a onda ga je zamenio Modrić.