(VIDEO) Iznenađujući poraz Sitija: Puki potvrdio pobedu protiv šampiona, Liverpul na +5!

14.09.2019

18:35

U petom kolu Premijer lige Norič je napravio pravu senzaciju pobedom nad Mančester sitijem (3:2) na domaćem terenu.

Radost fudbalera Noriča

Norič je hladno dočekao "građane" odmah su pokazali, da sa njima nema šale. Već u 18. minutu utakmice Meklin je doneo vođstvo "kanarincima", a 10 minuta kasnije Tod Kentvel je doprineo da na semaforu piše 2:0.

Početkom drugog poluvremena Aguero je uspeo da smanji prednost domaćeg tima, te dao šansu navijačima Sitija, da se nadaju preokretu.

Ipak, kakva bi to utakmica Noriča bila, kada na njoj bez  datog gola najboljieg strelca Premijer lige Timu Pukija, koji je bio precizan u 50. minutu utakmice.

Igrači Pepa Gvardiole su ponovo smanjili zaostatak u 88. minutu, kada je precizan bio Rodri.

U poslednjih par minuta klub iz Mančestera je pokušao da postigne još jedan pogodak, ali nisu bili uspešni.