(VIDEO) Kaznena ekspedicija: Sitijeva petarda za 18 minuta!

21.09.2019

14:47

Mančester siti je posle kiksa i poraza od Noriča zbio redove i sada je bes Pepovog tima osetio Votford.

RepublikaFoto: Tanjug
Aguero je pogodio sa penala

"Stršljenovi“ su jako loše počeli sezonu i na dnu tabele su, a sada im je Mančester siti dao pet golova za samo 18 minuta!

Na samom startu meča posle nepunog minuta Kevin De Brujne je poslao neverovatan centaršut u srce šesnaesterca, a Davidu Silvi je ostalo da samo pošalje loptu u gol.

Potom je suđen penal za „građane“ a Serhio Aguero je bio siguran sa bele tačke. Već u 12. minutu bilo je 3:0 pošto je Rijad Marez pogodio iz slobodnog udarca.

Već u 15. minutu bilo je 4:0 pošto je gol postigao Bernardo Silva, a u 18, je kompletirala „petarda“ Sitija pošto se i Nikolas Otamendi upisao u strelce.

Do kraja meča je kompletiran potop Votforda, pošto je meč završen rezultatom 8:0.