(VIDEO) PL: Milivojević se upisao u novoj sezoni, Totenhem sa dosta muke do pobede, Ljoris je obrukao kao niko!

28.09.2019

16:07

Kristal Palas je u sedmom kolu Premijer lige dočekao ekipu Noriča, domaćin je slavio sa 2:0, Totenhem je pored velikih problema uspeo da slavi na svom stadionu protiv Sautemptona sa 2:1.

Sautempton vs. Totenhem

Poveli su u 21. minutu fudbaleri Kristal Palasa sa bele tačke, precizno je najstrožu kaznu izveo kapiten Luka Milivojević.

Sjajan udarac sa kreča srpskog reprezentativca, koji je tako postigao svoj prvi gol u novoj sezoni.

Konačan rezultat postavio je Andros Taunsend u drugom minutu sudijske nadoknade.

"Pevci" su poveli su u 24. minutu, novi gol za sjajnog vezistu Tanžija Ndombelea.

Ipak, u narednih sedam minuta, dva žuta kartona dobija Serž Orije, Sparsi su ostali sa igračem manje.

Nakon toga, igrao se 39. minut, kada je Ljoris neshvatljivo pokušao da predribla Denija Ingsa, koji mu je ukrao loptu i poravnao rezultat.

Ipak, sjajna akcija "Pevaca" u 43. minutu, Kejn strelac za novo vođstvo domaće ekipe.

Soton bolji u nastavku, ali se Ljoris iskupio sa ve dobre intervencije, sačuvao je mrežu do kraja, vrlo bitna pobeda za Maurisija Poketina i njegove pulene.

Čelsi je konačno sačuvao mrežu, slavili su na "Bridžu" protiv Brajtona sa 2:0 (0:0).

Dominirali su u prvom poluvremenu, ali nisu uspevali da dođu do gola, odličan je bio Meti Rajan.

Ipak, nakon pet minuta igre u nastavku, katastrofalna greška Vebstera, Maunt mu je uzeo loptu, ovaj ga je oborio, te su "Plavci" dobili priliku da povedu sa kreča.

Siguran izvođač najstrože kazne bio je Žoržinjo.

Bilo je prilika na obe strane u nastavku, da bi pitanje pobednika, uz malo sreće, u 76. minutu odgonetnuo Vilijan.

Votford je nakon debakla u Mančesteru i jednog od najgorih poraza u istoriji PL (8:0), gostovao ekipi Vulverhemptona, koja je takođe u blagoj krizi, domaćin je ipak uspeo da slavi, na kraju 2:0 za pulene Nuna Espirita Santa.