Zvezdin Španac jasan: Jedna situacija nam mnogo pomogla, tri boda su najbitnija!

02.10.2019

10:00

Fudbaler Crvene zvezde Hoze Alberto Kanjas rekao je da su tri boda u Ligi šampiona ono što je važno u pobedi nad Olimpijakosom

Hose Kanjas tokom duela sa Olimpijakosom

Crvena zvezda je sinoć posle preokreta savladala Olimpijakos sa 3:1 u Beogradu, jer je na poluvremenu gubila, nakon gola Nelsona Semeda.

Šampionu Srbije je mnogo pomogao crveni karton Benzije u 58. minutu, a golovi Vulića, Milunovića i Boaćija su doneli tri boda ekipi Vladana Milojevića.

- Promenili smo se u drugom poluvremenu i igrali na višem nivou. Posle crvenog kartona za Olimpijakos, stvari su išle baš dobro po nas. Tri boda u Ligi šampiona, to je ono što je važno - rekao je Kanjas posle utakmice.

Crveno-beli narednu evropsku utakmicu igraju 22. oktobra kada gostuju Totenhemu u Londonu.